Moderní firmy

Advertoriál

Hledáme posilu na pozici obchodní zástupce pro prodej inzerce

Do týmu Obnovitelně.cz hledáme nového kolegu/novou kolegyni. Náplní práce bude navazování nových komerčních partnerství a pomoc s prodejem reklamních formátů.

Ondřej Novák

3. 9. 2024

Obnovitelně.cz patří mezi přední a nejdéle fungující české portály zaměřené na obnovitelné zdroje, udržitelnost, ochranu klimatu, elektromobilitu nebo ekologii. Už od roku 2017 zvyšujeme povědomí o výhodách moderní energetiky, šetrného způsobu života nebo zelené ekonomiky. A prostřednictvím inzerce pomáháme také růst předním českým i zahraničním firmám ze souvisejících oborů.

Do našeho neustále se rozrůstajícího týmu nyní hledáme zkušeného kolegu na pozici obchodní zástupce pro prodej inzerce.

Co bude vaším úkolem?

  • vyhledávání nových příležitostí pro prodej reklamních formátů Obnovitelně.cz a hledání nových klientů pro naši sesterskou PR agenturu Obnovitelně PRO, a to v rámci celé České republiky
  • koordinace zakázek od kontaktování partnerů přes uzavření obchodu až po zaslání závěrečného reportu
  • ve spolupráci s vedením portálu vymýšlet nové komerční příležitosti a pracovat na jejich realizaci
  • intenzivně se podílet na rozvoji významného online média, které usiluje o dekarbonizaci české energetiky a ekonomiky

Jak si představujeme našeho ideálního nového kolegu/novou kolegyni?

  • máte zkušenosti s obchodem (předchozí zkušenosti z mediálního prostředí jsou velkou výhodou)
  • jste týmový hráč, orientujete se na výsledky a máte silně proklientský přístup
  • máte dobré organizační schopnosti a chuť do budoucna růst spolu s celou firmou
  • jste komunikativní a umíte jednat se zákazníky všech velikostí
  • pokud ovládáte cizí jazyk, je to velkou výhodou

Co nabízíme?

  • práci od 20 hodin týdně a více podle vašich možností a schopností
  • férové provize s možností fixního základu, výdělek bude záviset jen na vás
  • volnou pracovní dobu
  • kancelář v centru Prahy přímo na Václavském náměstí nebo možnost pracovat na dálku (bydliště v Praze nebo v Brně je ale velkou výhodou)
  • služební elektroniku (počítač, mobil, firemní tarif)
  • kariérní růst, možnost do budoucna vést vlastní tým obchodníků
  • práci v dynamicky se rozvíjejícím prostředí, která má zároveň smysl a pomáhá svět zachovat pro příští generace

Vaše životopisy posílejte na adresu ondrej.novak@obnovitelne.cz